• igdirfirmalarirehberi@gmail.com
  • 0545 406 58 04-0507 581 49 76

GOLD Has Temizlik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
564 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 17:00
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Iğdır-Merkez

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Temizlik hizmeti ve sosyal hizmetler konusunda 2014 yılında kurulan Has Temizlik Şirketi sektörde kurumsallaşma aşamasına gelen bir kurumdur. Yıllardır verdiği kaliteli hizmetle müşterilerinin güvenini kazanan Has Temizlik, yenilenen yüzüyle artık müşterilerine hizmet almadan önce hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alma olanağı sağlıyor.

Temizlik hizmeti anlayışımızda, müşterilerimizin istekleri ile profesyonel birikimimiz ortak bir paydada buluşmaktadır. Temizlik hizmeti verilecek alanın gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve alanın ihtiyacı olan temizlik şekli birleşmektedir.Has Temizlik, en son teknoloji ürünü olan ekipmanlar, alanın ihtiyacını en uygun karşılayacak makineler, en kaliteli kimyasal temizlik ürünlerini kullanmaktadır. Temizlik makinelerimiz ve kimyasallarımız sektörün lider kurumlarından temin edilmektedir.

Temizlik hizmetlerimizde, uzun yıllardır bu sektörde çalışan, eğitimli 10 kişilik daimi kadromuzla çalışmaktayız. Kadromuz, temizlik sektöründeki son gelişmeleri takip edip yeni gelişen ekipmanları kullanabilmektedir.

Çekirdek kadromuzun dışında, temizlik hizmeti vereceğimiz alanın ihtiyacına göre ek bir ekip de getirebilmekteyiz. Örneğin, dış cephe cam temizliğinde, vinç kullanmaktayız; plaza gibi yüksek binalarda ise profesyonel dağcılarla çalışmaktayız.

Temizlik şirketimizde;
halı temziliği, kilim temizliği
ev temizliği
ofis temizliği
inşaat ve tadilat sonrası temizlik
yangın sonrası temizlik
endüstriyel temizlik
hastane ve klinik temizliği
dış cephe ve cam temizliği
ilaçlama hizmetleri verilmektedir.
Yılların verdiği birikimle Türkiye’nin lider kurumlarına hizmet vermekteyiz. Has Temizlik’ten temizlik hizmeti alan firmaların listesine referanslarımız bölümünde ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin hizmet prensiplerinde:

Müşteri beklentileri ile profesyonel birikimin uyumu
en son teknoloji ürünü ekipman kullanmak
çevreyle, insan sağlığıyla dost kimyasal deterjanlar kullanmak
müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmak
temizlik hizmeti verilecek alanın günlük ritmini bozmamak vardır.
Has Temizlik, yılların verdiği birikimle siz değerli müşterilerine temiz, sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Çalışanlarınızın, ailenizin, kendinizin hijyenini düşünüyorsanız Has Temizlik’e güvenebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.